Archiv – Aprílové ferátky

Aprílové ferátky

aneb pojeďme do rakůs

Pomalu se probírám ze zimního spánku. Je nejvyšší čas plánovat co s těmi jarními víkendy. Feraty byly vždy v kalendáři kolínkotour, letos tomu není jinak. Namyšlené je to následovně.

Neděle na otočku 23.4.2017  nasněžilo, uvidíme za týden
HoheWand, ferata Gebirgsvereins, většina tam byla, je to ta feratka s malým mostkem v závěru ferraty. Posouváme o týden později na 30.4.2017. Náhradní termín je uprostřed prodlouženého víkendu, tak tomu bych se raději vyhnul, doufejme že vyjde první termín. Pojedu minimálně se Stadnou (10 let), možná i Pája.

Středa 26.4.2017 zatím to ještě nerušíme, ale počasí moc nepřeje, zatím je tam sněhová pokrývka  – na otočku Rax Alepe. Tady máme v plánu jít Hans von Haidsteig. Opět většina zná, je to ta ferátka s černou madonou a na konci odbočka k vrcholovému kříži.  Ti co neznají – ochutnávka, krom posledních dvou fotek, je všechno z této ferraty.

Obě akce jsou nalepené na sebe, tudíž nám bude stačit jedna dálniční známka. Dejte vědět, kdo má zájem, ať můžeme plánovat logistiku, zabookovat matroš, …. Pochopitelně, kdo chce, může využít kemp pro otrlé v HoheWandu.

Hore zdar, na všechny se těším,

ředitel divize Uherské Hradiště
Miss_slívec_key

Napsat komentář