Doporučujeme

Zde by jsme chtěli podpořit ty, kteří nám pomáhají, ty, u nichž jsme se cítili dobře a také se podělit o zkušenosti s kvalitními dodavateli, které máme dlouhodobě ověřené.

Vomavoma

Pro delší expedice bez možnosti doplnit potraviny je potřeba zvolit kvalitní trvanlivé potraviny. Neplánovaně jsme podrobili testu v extrémních podmínkách suché salámy. Je neuvěřitelné, že letní vedra na pomezí Albánie a Černé hory vydržely salámy v autě celý týden, aniž by došlo k nežádoucím změnám. Salámy nám na míru přichystali ve Vomě, za což jim patří velký dík.

Wolfpackwolfpack

Kolínkotour se zaměřuje i na svět vertikál. Na tomto místě musíme vyzdvihnout služby nabízené prodejnou Wolfpack v Uherském Hradišti. Krom skvělé dostupnosti a bezkonkurenčních cen je zde i možnost zapůjčení nejrůznějšího vybavení. Takovou prodejnu jsme zde potřebovali. Že se jedná o opravdu fundované odborníky zjistí každý během kratičkého rozhovoru.

Chata horní Horní Lideč50000000

soustředění, které jsme si naplánovali v tomto malebném koutu valašska, bylo pro většinu nad očekávání příjemným startem sezóny Kolinko Tour  2015.  Nedávná rekonstrukce tohoto objektu, při které bylo dbáno na ty nejmenší detaily, navodí příjemnou atmosféru. Je patrno na každém kroku, že se do chaty investuje proto aby se tu každý cítil dobře.  Je to v kontrastu s často vídaným trendem lacinosti, který má maximalizovat zisk na úkor služby zákazníkovi. Rozhodně doporučujeme

Napsat komentář