Jak to tu chodí – odběr novinek

Stránky jsme vytvořili proto, aby všechny informace byly ke každé akci pohromadě. Dřívější systém emailů byl nespolehlivý, informace se špatně dohledávali. Momentálně máme rozjeté komentáře, kde každý registrovaný může přispívat dotazy, návrhy co lze podniknout…..  Dále je možnost u každého článku zvolit si zda chci odebírat novinky v komentářích. Po přidání nějakého komentáře vám dojde email. Samosebou odběr novinek lze u každého článku dle potřeby zrušit.

Kdo chce být informován o nových akcích, má dvě možnosti. FaceBook, nebo email. Já se kloním k emailu, ale je to na vás. Facebook asi vysvětlovat nemusím, jen upozorňuji, že se tam nepromítají komentáře u jednotlivých článků zde na webu. Emailem je to vymyšleno následovně.
Info o nových článcích bude dostávat ten, kdo si nastaví odběr komentářů na této webovce. Já zde po každé zveřejněné akci napíši komentář, který by se měl objevit v emailu těch, kteří se přihlásí k odběru komentářů.

Nové komentáře k jednotlivým článkům budou chodit jen těm, kdo se u jednotlivých článků k takovému odběru přihlásí. Pochopitelně to jde jen tomu, kdo se na našem webu zaregistruje.

Myslivec

7 komentářů u „Jak to tu chodí – odběr novinek

Napsat komentář