Archiv – Soustředění běžky – Beskydy

Termín: 13.2. – 15.2.2015

Ubytováníchata horní lidečchhl

V pátek po práci- cca po 15-té hodině odjezd směr Horní Lideč. Pokud nám bude přát počasí a zvládnem to solidně časově, tak dáme hned v pátek “akci čelovka”. Naplánujem nějaké to kolečko z Kohůtky, nebo Soláně.

Večer příjezd na chatu a u papoucha se domluvíme na sobotu a neděli.

Kdo se chce přidat- písněte….

Hou, hou.

Kolinko

 

Veškeré dotazy pište do komentářů k tomuto článku (nutno se přihlásit).

7 komentářů u „Archiv – Soustředění běžky – Beskydy

 1. Slastimil Kolínko

  Info k odjezdu. Nevím kolik nás je. Já jsem připraven k odjezdu v 15.30 hodin. Autem má jet Renda. Jaro ještě neví…, o Koňasovi a Buckovi nevím zas nic já….
  Návrh- nevezmem sjezdovky? Buď v pátek, nebo v sobotu večerní lyžování? Renda je pro. Ozvětě se mě, jak teda jedem.
  Hou, hou.

 2. jaro

  Tak v sobotu som bol odhalený, vraj som úplne zdravý, keď prejdem na bežkách z Turej do Javorníka. Je fakt že sa cítim lepšie, stále to nie je to pravé orechové. V sobotu ma vytiahlo na bežky to úžasné počasie a info o čerstvo upravených stopách, tak som to chcel porovnať so Šumavou a musím konštatovať, že aj u nás je nádherné bežkovanie. Ešte to pôjdem raz skúsiť v týždni a keď to prežijem bez újmy na zdraví, tak sa pripojím k výprave do Beskyd

 3. Slastimil Kolínko

  Takže aktuální info. Koňas s Myslivcem dorazí v pátek až kolem 21.00 hodin, jestli by chtěl jet někdo s něma, musí se dostat do UH. Domluvit se s Peťou.
  Tonda dorazí po vlastní ose.
  Renda bere auto a vezme ještě dva lidi.
  Uvidíme jak se rozhodnou ostatní. Jede teda ještě Jaro, já. O ostatních nevím.
  Hou.

  1. jaro

   Včera som ešte nad zjazdovkami uvažoval, po rannej ceste do práce už ma to prešlo. Na ľadovom chodníku som hodil tygra a trochu som si pošramotil kolenný vaz, takže asi aj bežky sú ohrozené, ale pracujem na tom. Mám na kolene vinný zábal a tak isto požívam víno aj vnutrožilne. Snáď to trochu pomôže 🙂

 4. Slastimil Kolínko

  Poslední info k odjezdu…
  Tonda jede po vlastní ose.
  Peťa jede s Myslivcem ve dvojku pozdě odpoledne.
  Renda bere auto- nabírá Bucka po 15-té hodině ve Veselí, mě a Jara poté v Ostrohu.
  S jídlem to nepřehánějte- sobota ráno teplá polévka v Lidči, nebo čerstvé Horňácké koláče, oběd někde na hřebenu, večere- excelentní gulášek z dílny Voma….
  Kdo chce dojet až v sobotu- máte možnost.
  Zítra- hou, hou.

 5. myslivec

  Tak už to žel bohu máme za sebou. Akce to byla parádní. Večerní posezení bylo neobvykle poklidné. Počasí, tak jak Kolínko tour garantuje, bylo absolutně dokonalé. Lahodné pohoštění (od řízků přes guláš až k domácím koláčkům) krásně svádělo k neomalenému obžerství, dostatek vychlazené výtečné gorauky či vína navodilo teamovou atmosféru téhle akce. Trasy na běžky si užili zdatnější i méně vysportovaní, no zkrátka paráda. Někteří dokonce zvládli i večerní lyžování. Ubytování daleko předčilo očekávání. Chata na webu vypadá dobře, ve zkutečnosti je mnohem hezčí. Rekonstrukce musela stát velké úsilí, což je patrno na každém detailu. Bazén jsme nakonec nevyužili, ale saunu jsme otestovat stihli. Díky všem, zejména Vlasťovi.
  Těším se na další akci,
  Myslivec

Napsat komentář